Tuk v pase

Tuk v oblasti pasu se odstraňuje používáním velkého počtu opakování v takových cvicích, jako jsou rotace s lehkou tyčí ve stoji a sedu, úklony ve stoji, event. s lehkou zátěží (kladka, v lehu na boku na šikmé lavici), rotace na hyperextenzní lavici buď samostatně, nebo v kombinaci se záklony, rotace dolních končetin ve visu roznožmo ad.

Individuální dispozice rozhodují nejen o umístění tuku, ale také o rychlosti jeho úbytku. Proto při pomalém snižování tukových zásob doporučujeme použít vyzkoušené způsoby: aerobní zátěž nalačno (nejlépe před snídaní šlapat na kole 30 minut), aerobní zátěž po silovém tréninku (po posilování dalších 30 minut na kole, stepperu, běhacím pásu). Vyzkoušená a účinná kombinace je šlapání na kole s rotací, speciálně na tuk v oblasti pasu. Ke cvičení je samozřejmě nezbytně nutné dodržovat známé stravovací zásady: odstranit ze stravy tuky a jednoduché cukry. Zařadit zeleninu a netučné zdroje bílkovin, nejlépe rybí filé. V pozdních odpoledních a večerních hodinách nekonzumovat sacharidy (ani ve formě rýže) a ovoce (ani džusy).

Copyright

© Vitalmax.cz, Všechna práva vyhrazena.

Žádná část těchto stránek nesmí být publikována a šířena žádným způsobem bez výslovného svolení autora! 

Informace o zpracování osobních údajů

Kontakt

  • Vitalmax Czech s.r.o.
  • Holečkova 789/49
    150 00 Praha 5
  • IČ: 01441566, DIČ: CZ01441566
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.